Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Доставка

Нова Пошта
Нова Пошта
Детальніше
Укрпошта
Укрпошта
(доставка по всьому світу)
Детальніше
Нова Пошта
Нова Пошта

Вартість доставки:

  • доставка по Україні - оплачується Одержувачем на відділенні при отриманні посилки за тарифами Нової Пошти
  1. Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
  2. При оформленні замовлення на сайті вкажіть спосіб доставки вибравши поштову службу "Нова Пошта".
  3. Отримайте номер SMS з номером експрес-накладної (ТТН товаро-транспортної накладної).
  4. Відстежуйте статус посилки на сайті поштової служби нова пошта - доставка
  5. По приходу посилки ви отримаєте SMS від поштової служби.
  6. Відвідайте пункт видачі (або дочекайтеся кур'єра) і отримаєте посилку (наявність паспорта або водійського посвідчення обов'язково).
  7. Перевірте товар на місці.

Важливо!

Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні посилки вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні служби доставки в присутності співробітника. Якщо упаковка пошкоджена, або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від посилки або пред'явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад! Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов'язково мати при собі посвідчення особи!

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

(доставка у відділення «Нова Пошта» по всій Україні)

Повернутися до варіантів доставки
Укрпошта
Укрпошта
(доставка по всьому світу)

Укрпошта служба доставки закордонДоставка замовлення здійснюється транспортною компанією "Укрпошта"

Вартість доставки:

  • вартість доставки розраховується за тарифами Укрпошти виходячи з Вашого місця розташування і ваги замовлення (дивитися - Зведену таблицю поштових тарифів Ви можете подивитися на сайті Укрпошти ).

Для всіх країн (крім України): будь ласка, зверніть увагу, що Ваша посилка може оподатковуватись у Вашому окрузі. Податкові котирування встановлюються індивідуально у країні місцевим законодавством. Купуючи на сайті Azum - Ви платите тільки за сам товар плюс вартість доставки до Вашої країни.

Повернутися до варіантів доставки