Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Vitaminoplex
Країна ™:ІталіяІталія
Завантаження...
Vitaminoplex
Vitaminoplex - двофазна регенерація волосся. Дозволяє моментально регенерувати волосся, відновити кератин і реконструювати дисульфідні зв'язки (Вітамінокомплекс) - Італія.
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +6
бонусів
7.89 $
Не в наявності

Vitaminoplex - двофазна регенерація волосся. Дозволяє моментально регенерувати волосся, відновити кератин і реконструювати дисульфідні зв'язки (Вітамінокомплекс) - Італія.

Vitaminoplex є процедурою регенерації на основі самих передових технологій. Двофазний комплекс дозволяє моментально регенерувати волосся! Просто змішайте Vitaminoplex з водою або фарбою для волосся або осветляющим порошком, і поживні речовини легко проникнуть в ваше волосся. Простий, але ефективний.

Завдяки революційному відновленню Vitaminoplex, вам не доведеться відмовлятися від фарбування волосся тільки тому, що ви турбуєтеся про здоров'я вашого волосся. Vitaminoplex зробить ваше волосся сильними і блискучими. Продукт не робить ніякого впливу на процес фарбування - інтенсивність кольору залишається незмінною. Він безпечний і простий у використанні.

Як це працює:

Розкішна процедура Vitaminoplex - це двофазна регенерація волосся, застосовується як самостійна процедура або під час фарбування або знебарвлення. Основним завданням Vitaminoplex є відновити кератин і реконструювати дисульфідні зв'язки, то, що до сих пір було практично нездійсненним.

  • Vitaminoplex 1 являє собою комплекс, що складається з органічних інгредієнтів. При змішуванні з фарбою для волосся, він бере участь в реконструкції дисульфідних зв'язків і відновлює кератин всередині волосся. Додатковий компонент, отриманий з цинку зміцнює волосся і запобігає випаданню волосся.
  • Vitaminoplex 1 містить додаткові зволожуючі інгредієнти, які покращують гнучкість волосся.
  • Vitaminoplex 2 є додатковим потужним кондиціонером для волосся. Комплекс містить згладжують інгредієнти, які сприяють легкому розчісування волосся і запобігають статичний заряд. Додаткові інгредієнти забезпечують кожен волосся захисним покриттям, в той час як молочна кислота запобігає подальшу втрату води і зволожує волосся.

Купити Vitaminoplex Вам допоможе наш магазин AZUM за вигідною ціною

До і після відновлення Vitaminoplex:

Кортекс волосся складається з клітин кератину, які розрізняються за розміром і формою. Кутікульний шар виконаний з перекривають один одного кератинових лусочок. Саме стан кутикули волосся визначає, чи є ваше волосся блискучим, гладкими і чи мають схильність до статики. Інгредієнти Vitaminoplex проникають в кору волосся під час фарбування волосся або інших процедур, а також допомагають відновити волосся зсередини. Vitaminoplex ущільнює шар кутикули. Таким чином, захисна функція кутикули збільшується і ваше волосся виглядають красиво.

Чарівний засіб для Ваших волосся. Відгуки про Vitaminoplex (Вітамінокомплекс) тільки позитивні!