Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Viaggio by Valento
Країна ™:РосіяРосія
Завантаження...
Viaggio by Valento
Viaggio by Valento - компресійна білизна (Віаджіо Валент) - Росія. Профілактика і лікування остеохондрозу, суглобів варикозного розширення вен. Післяпологове компресійну білизну Валенто
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +15
бонусів
18.52 $
Не в наявності

Viaggio by Valento - компресійна білизна (Віаджіо Валент) - Росія.

Компресійну білизну Valento - краса і здоров'я, анатомія і біохімія, практичність і простота у використанні. Компресійну білизну Valento - це «друга шкіра» людини, а препарати к.с. «Плазан» і к.с. «NanoDerm» - це «рідка шкіра» людини. Якість професійного компресійного білизни Valento відповідає світовим стандартам, а вартість значно нижче відомих аналогів. Бренд Viaggio by Valento - це «геометрія досконалості» Вашого тіла.
Грамотне об'єднання і поєднанні продукції професійного компресійного білизни Valento з к.с. «Плазан» і к.с. «NanoDerm» - ось формула успіху на шляху до досконалості !!!

Купити компресійну білизну Viaggio by Valento за вигідною ціною Вам допоможе наш магазин AZUM

Продукція Viaggio by Valento враховує різні напрямки:

  • Профілактика і лікування остеохондрозу, суглобів варикозного розширення вен.
  • Коригуючий компресійну білизну сприяє моделюванню красивого і стрункого силуету, допомагає привести фігуру в порядок без болю. У м'язах з'являється тонус, шкіра стає еластичною, застійні явища зникають, прискорюється обмін речовин і виведення токсинів з організму.
  • Післяпологове компресійну білизну Valento
  • Спеціальна лінія білизни Valento, яка допомагає жінкам швидко відновити фігуру.
  • Лікувально-профілактичне (післяопераційне) компресійну білизну Valento використовується для ефективного оздоровлення всіх внутрішніх органів, за допомогою масажу і стимуляції.
  • Реабілітаційне (постопераційні) білизна Valento - значно прискорює реабілітацію пацієнтів.