Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

PHformula
Країна ™:ІспаніяІспанія
Завантаження...
PHformula
pHformula - косметика для обличчя; перша професійна система для відновлення шкіри з ефектом біохімічної ревіталізації - Іспаснія
Показати повний опис
Сортування:
Сайт знаходиться у стані наповнення та доробки.

Сайт знаходиться у стані наповнення та доробки.

Якщо Ви не знайшли цікавлячий вас товар - зателефонуйте нам за телефоном +38 (098) 11-99-668 або скористуйтесь формою зворотнього зв'язку у розділі Контакти.

pHformula косметика для відновлення шкіри шкіри з ефектом біохімічної ревіталізації

Фарма-косметичний бренд pHformula створює унікальні дерматологічні засоби відновлення шкіри. Вони покликані вирішувати різні естетичні проблеми шкіри, насичуючи її амінокислотами, а також загоюють і вітамінними комплексами. Розробка формул pHformula - це величезний досвід в сфері наукових знань, хімії та естетичної медицини.

Особливості складу косметики pHformula

Всі активні інгредієнти формул є фарма-косметичними компонентами. У створенні продукції використовується інноваційний комплекс PH-DVC. Він призначений для рівномірного проникнення активних компонентів в глибокі шари шкіри. Крім того, іспанський бренд здійснює ретельний контроль над значеннями pH.

Переваги засобів pHformula

повністю безпечні;
не містять тваринний віск і барвники;
не закупорюють пори (продукція є некомедогенной);
зберігає і відновлює ДНК клітин шкіри.

Ефективність косметичної продукції регулярно підтверджується науковими дослідженнями і відгуками світових косметологів. В асортименті бренду представлено кілька лінійок для догляду за шкірою, як у домашніх умовах, так і в салонах краси.