Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Hans tool
Країна ™:КитайКитай
Завантаження...
Hans tool
Hans tools - професійні інструменти для ручних і авторемонтних робіт: ключі, викрутки, біти, торцеві головки, набори автоінструментів.
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +37
бонусів
49.29 $
В наявності

Hans tools - професійні інструменти для ручних і авторемонтних робіт: ключі, викрутки, біти, торцеві головки, набори автоінструментів.

Hans tools - професійні інструменти для все всіляких ручних і авторемонтних робіт. Якість інструменту дозволяє давати довічну гарантію при правильній експлуатації. Компанія Hans tools є світовим виробником високоякісного професійного інструменту з більш ніж сорокарічної історією. Головна особливість Hans - це висока надійність виготовленого інструменту, яка підкріплюється визнанням світових експертів в Європі, Азії, країнах СНД, Америці, Австралії, Африці і Океанії.

Історія компанії Hans почалася ще в 1973 році. У той час компанія спеціалізувалася на виробництві запчастин для мотоциклів. Але вже 1975 став початком виробництва ручного інструменту, який зараз завоював практично весь світ.

Переваги інструментів Ханс, на думку світових експертів, це по-справжньому великий асортимент не тільки ручного, але і пневматичного інструменту професійного рівня, кращі експлуатаційні параметри і оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. Інструменти Hans широко використовуються не тільки для ремонту транспорту і слюсарно-монтажних робіт, а й в інших промислових галузях.

Купіпіть інструменти для автомобіля компанії Hans tools такі:

  • універсальний набір інструменту,
  • ключі та набори ключів,
  • викрутки,
  • шестигранники,
  • комірчики,
  • біти,
  • тріскачки,
  • пневмогайковерти,
  • ударні головки і т.д.

Якість інструментів Hans підтверджується сертифікатом організації TÜV і міжнародних стандартів DIN EN ISO.

Компанія Hans постійно вивчає і вдосконалює технології та конструкції інструментів, що випускаються проводить різні випробування і тести, застосовує тільки матеріали високої якості. У виробництві використовується тільки сталь високої якості. Вся продукція, що випускається є зносостійкою. Таким чином, значно збільшується термін експлуатації виробів, що випускаються а також їх міцність.

Ознайомитися з відгуками і купити інструменти Hans можна в нашому магазині AZUM.