Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Biosilk
Країна ™:СШАСША
Завантаження...
Biosilk
Biosilk - косметика для волосся (Біосілк) - США. Це інноваційний комплекс препаратів на основі протеїнів шовку і амінокислот, які призначені для інтенсивного відновлення волосся.
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +10
бонусів
12.35 $
Не в наявності

Biosilk - косметика для волосся (Біосілк) - США

Біосилк шовкова терапія - це інноваційний комплекс препаратів на основі силі протеїнів і амінокислот, які призначені для інтенсивного відновлення волосся. Компанія більше 20 років займає провідні позиції в США і відноситься до сегменту "Luxure". Косметика Biosilk шовкова терапія не містить парабів, сульфатів, віддушек, синтетичних масел та фарб.

Бренд BioSilk заснована компанією Farouk Systems Inc, яка в свою чергу створила Фарук Шамі - простий парикмахер, який, втім, зміг добитися багато чого. Але найцікавіше, що поштовхом до винаходу безамміачних засобів фарбування служили не скільки особисті амбіції, скільки алергія на аммиак, що виробляється у Фарука Шамі, через довгого контакту з цією речовиною. Дело в тому, що возитися з фарбами та хіміками в пошуках ідеального способу фарбування, було його любимейшим хоббі, а алергія не залишала йому цього можливості. Щоб не позбавитися від себе задоволення займатися улюбленим справою, пан Шамі почав шукати альтернативу аммиаку. В ітоге і з'явилася косметика BioSilk.

Продукти BioSilk створені на новій формулі, в основі якої лежать молекули натуральної сили, додатково збагачені рослинними екстрактами. Краски з таким складом забезпечують природний красивий колір і блеск для волосся. При цьому никакого аммиака засобів BioSilk не містять, представляючи більшу частину дійсно натуральні продукти!

Асортимент бренда також включає косметику для уходу та стайлінгу, також створені на основі силі протеїну. По відзывам виробника, молекули сили за своєю структурою максимально близькі до кератину волосся, тому вони легко проникають у фолікули і впливають на нього зсередини, не завдаючи шкоди при цьому.

Якщо ви хочете скористатися засобами преміумного рівня, рекомендуємо купити Biosilk шовкову терапію на нашому сайті, за найвигіднішою ціною в Україні.