Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Australian Gold
Країна ™:СШАСША
Завантаження...
Australian Gold
Australian Gold (Австраліан Голд) - світовий лідер з виробництва косметики для засмаги в солярії. Використання цієї професійної косметики гарантує Вам отримання найкращого результату, красивого і здорового засмаги.
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +13
бонусів
17.24 $
Не в наявності

Australian Gold - косметики для засмаги в солярії і під сонцем (Австраліан Голд) - США.

Australian Gold (Австраліан Голд) - світовий лідер з виробництва косметики для засмаги в солярії. Використання цієї професійної косметики гарантує Вам отримання найкращого результату, красивого і здорового засмаги. «Ваша шкіра доглянута, вона набуває стійкого і насичений загар, і Ви виглядаєте завжди чудово!» - це перше правило, якого дотримуються при виготовленні кожного крему Australian Gold.

Вчені інституту фірми Australian Gold (США) вже більше десяти років розробляють засоби нового покоління. Косметика дасть Вам можливість придбати прекрасний загар без нанесення шкоди вашій шкірі. У кремах для солярію марки Australian Gold містяться активні речовини високої якості, які захищають і покращують шкіру, збагачують її необхідними антиоксидантами і вітамінами. При використанні коштів Australian Gold ваш загар стає більш стійким і насиченим.

Продукція від Australian Gold представлена ​​багатим асортиментом:

  • крем для засмаги,
  • крем після відвідування солярію,
  • бронзатор,
  • підсилювач кольору.
  • Шикарна палітра ароматів коштів Australian Gold. Ніхто не залишиться байдужим.

Вся косметика для засмаги Australian Gold гіпоалергенна і підходить для частого застосування. За задумами творців, косметика для засмаги Australian Gold повинна не тільки надавати шкірі неповторний відтінок і ефективно прискорювати процес засмаги в природних умовах або солярії, але і забезпечити її здоровий вигляд, одночасно зволожуючи і живлячи. У складі коштів: вітаміни і антиоксиданти, рослинні екстракти (липа, пасифлора, розмарин, сік алое і масло чайного дерева), камфорне і органічні омега-масла.

Виходячи з індивідуальних потреб шкіри і фінансових можливостей, кожен покупець може підібрати свою лінійку захисних засобів і підсилювачів засмаги певного класу (Good / Better / Best / Premium / Ultra) продукцііAustralian Gold, доступну за ціною.

На сайті AZUM можна знайти кошти Australian Gold, які допомагають знайти бронзовий відтінок на сонці, а також для штучної засмаги. Другий варіант підходить тим, хто в силу різних причин не може отримати темний відтінок шкіри природним шляхом. Інтернет-магазин пропонує широкий вибір косметичних препаратів для задоволення потреб покупців за доступними цінами. Ви можете ознайомитися з відгуками, потім зробити замовлення.