Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Asther Laboratory
Країна ™:ПольщаПольща
Завантаження...
Asther Laboratory
Asther Laboratory - професійна косметика для засмаги в солярії і на сонці (Польща).
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +10
бонусів
13.65 $
Не в наявності

Asther Laboratory - професійна косметика для засмаги в солярії і на сонці (Польща).

Asther Laboratory є одним з кращих європейських виробників косметики для засмаги в солярії.

Мета Asther Laboratory полягає в тому, щоб виробляти косметику в доступному ціновому діапазоні, зберігаючи при цьому найвищі показники якості.

Вся косметика виробляється з найвищого класу інгредієнтів, а рецепти створюються на основі великого досвіду роботи в косметичній промисловості. Компанія має понад 25-річний досвід роботи в косметичній промисловості, не зупиняється на досягнутому і продовжує процес розвитку інновацій в продукції. Активна робота з натуральними компонентами дає прекрасний результат при засмагу. Asther Laboratory відповідає всім стандартам вимогливих споживачів. Asther Laboratory бистор реагує на потреби ринку, про що свідчить безперервний процес розвитку і інновацій в продуктах, які вони пропонують. Кращим доказом високої якості продукції Asther Laboratory є задоволення клієнтів по всій Європі.

Професійна косметика для засмаги в солярії TABOO від польського виробника косметичних засобів «Asther Laboratory».

Більше 25 років компанія займається виробництвом косметики для догляду за шкірою як під власною маркою, так і виробляє косметику на замовлення для великих компаній wellness індустрії по всій Європі. У 2008 році компанія запустила лінію засобів для засмаги в солярії і, використовуючи величезний досвід виробництва косметики для догляду за шкірою, зробила акцент на якісні і дорогі компоненти в складі продукції, результат дії яких клієнти бачать після першого використання. Для досягнення натурального і темного кольору засмаги компанія використовує поєднання активних компонентів, які прискорюють виробництво власного меланіну (наприклад, Тирозин +) і комбінацію бронзатори DHA & Erythrulose для рівномірного і тривалого засмаги.

Інтернет-магазин AZUM пропонує купити крем для засмаги за низькою ціною. У бренді Asther Laboratory представлено безліч косметичних засобів, які можна використовувати як в солярії, так і на відкритому повітрі. Замовити товар можна з безкоштовною доставкою по Києву та Україні. На нашому сайті ви знайдете безліч актуальних відгуків, що дозволяють сформувати уявлення про товар.