Купуйте з впевненістю. Насолоджуйтесь шопінгом.

Завантаження...

Abro
Країна ™:СШАСША
Завантаження...
Abro
ABRO - товари для догляду за автомобілем: автохімія (антифризи, присадки), герметики, які очищають рідини для стекол і мийок та ін. (АБРО) - США.
Показати повний опис
Сортування:
AzumBonus +2
бонуса
3.12 $
В наявності

ABRO - товари для догляду за автомобілем: автохімія (антифризи, присадки), герметики, які очищають рідини для стекол і мийок та ін. (АБРО) - США.

Протягом трьох чвертей 20 століття ABRO незмінно виступала за якість і цінність. Протягом останніх 75 років компанія виявляла прихильність своїм дистриб'юторам і людям, які використовують її продукти, що сприяло її зростанню.

Девіз компанії «Коли ми дивимося в майбутнє, ми ніколи не забудемо основи, на яких будується наш успіх».

В основі ABRO лежить їх штаб. Розташований в Саут-Бенд, штат Індіана, США, він об'єднує спеціалізованих менеджерів з продажу з експертами в області логістики, щоб забезпечити правильний набір продуктів, коли і де це необхідно. Наші менеджери з продажу підтримуються високопрофесійними бухгалтерами, дизайнерами і захисниками бренду. Кожен член спеціалізованої персоналу ABRO працює разом, щоб дозволити ABRO конкурувати і вигравати проти найбільших компаній в світі.

ABRO заснували справжню імперію автомобільної краси. І краса, створена за допомогою ABRO, виглядає природно. Заслуги компанії в галузі експорту двічі відзначалися нагородою Президента США - в 1991 і 2005 роках. Сучасного автовласника важко здивувати асортиментом - якщо це не продукція ABRO. Понад півтори тисячі позицій в постійно оновлюваних каталозі продукції ABRO доступні покупцеві в будь-який момент часу. Велика увага приділяється розробці і впровадженню нових напрямків використання передових формул компанії. ABRO вже здобула популярність не тільки як виробник висококласної автохімії, але і в якості виробника будівельно-оздоблювальних матеріалів. Понад чотириста найменувань: фарби, лаки, розчинники, змивки, герметики, монтажні піни - користуються постійним високим попитом завдяки високій якості виготовлення, відмінним експлуатаційним характеристикам і зручності застосування.
Якщо є ідеальна побутова хімія, то це ABRO. Природні аромати освіжувачів і ароматизаторів, засоби по догляду за шкірою, які повертають друге життя сумкам і курток, які очищають рідини для стекол і мийок - все, що робить ваш будинок красивіше і чистіше, все це робить ABRO. Широкий асортимент товарів Ви можете придбати в нашому інтернет магазині AZUM за вигідними цінами.

Купіть автохімію ABRO (засоби по догляду за шкірою, які очищають рідини для стекол і мийок), очисники паливної системи і карбюратора, герметики і ін. Найнижчу можливу ціну і відчуєте всі переваги:

  • швидкий старт в холодну пору року, як для дизельних, так і для бензинових двигунів,
  • збільшення терміну служби автозапчастин,
  • поліпшення роботи двигуна і системи охолодження,
  • зниження розряду акумуляторних батарей, захист від корозії бензобака автомобіля,
  • м'яке перемикання автоматичної коробки передач, без скрипу і вібрацій;
  • чистота і блиск не тільки салону і стекол авто, а також дзеркал, дисків коліс.

А очищувач паливної системи і карбюратора ABRO GT507 ефективно відновлює потужність автомобільного двигуна - це відбувається за рахунок видалення залишків масел, накопичення бруду, а також смолистих відкладень в інжекторах, карбюраторах. Також видаляються надлишки води, в результаті чого запобігається процес корозії або замерзання в паливній системі.

Зробіть догляд за Вашим автомобілем максимально ефективним, з мінімальними витраченими зусиллями, і в той же час, щоб з високою якістю результату.